Андрій Котовенко

У війні із російськими окупантами загинув призер Ігор нескорених Андрій Котовенко.

Внаслідок поранень, отриманих у боях у районі донецького аеропорту, Андрій переніс 22 операції та відмовився від ампутації. Каліцтво він отримав під час просування замінованою територією, коли намагався зачистити один з об’єктів російської розвідки.

Після реабілітації Котовенко зайнявся спортом та невдовзі представив Україну на престижних змаганнях “Ігри Нескорених”. У жовтні 2021 року спортсмен виграв бронзову медаль у жимі лежачи, а за рік до того виграв срібну медаль на чемпіонаті Європи у Словаччині.

У Андрія Котовенка був позивний “Кіт”. У боях на Донеччині він був командиром окремого мінометного підрозділу.