Євген Перепелиця

17 травня під час ракетного обстрілу навчального центру ЗСУ у Десні загинув майбутній пілот-дрифтер 24-річний Євген Перепелиця.

Він був випускником факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Хлопець був членом кількох автоклубів Полтави, озвучував чемпіонати України з дрифту, а після переїзду в Київ працював у компанії BroDrift на посаді детейлера. За словами друга Станіслава, він прагнув стати відомим, виокремитися з безлічі інших автолюбителів, зацікавити спонсорів та стати членом команди пілотів-дрифтерів від BroDrift. Заради цього він навіть створив власний блог та частенько знімав тематичні ролики.

У квітні Євген записався до лав Збройних Сил України. Проходив військову підготовку у Десні в навчальному центрі ім. князя Ярослава Мудрого. 17 травня окупанти обстріляли військову частину. Близько 5 ранку ворог з авіації випустив чотири ракети, дві із них влучили в будівлі. 24 травня мати військового Ксенія Перепелиця у себе в Instagram розмітила повідомлення про те, що хлопець не виходить на зв’язок із рідними. Пізніше близькі друзі Євгена підтвердили, що він загинув.